Nocleg w zamkowym apartamencie miłości

Nocleg w prawdziwym zamku, w historycznej komnacie i kilkusetletnim łożu to idealna sceneria dla zakochanych par. Zamek Barben (Chateau la Barben) oferuje taką możliwość dla każdego, którego stać na opłacenie 300 € za jedną noc. Historyczne komnaty udostępnione zostały w ramach funkcjonującego pensjonatu w formule B&B.

Zamek udostępnia 3 komnaty i 2 apartamenty, z których jeden nosi nazwę Apartamentu Miłości. To idealne miejsce na romantyczny pobyt w mieszanym stylu historyczno-nowoczesnym, który stworzony został z niezwykłym smakiem.

Apartament znajduje się w dużej okrągłej wieży Palamede, usytuowanej w zachodniej części zamku. Składa się z dużej dużej sypialni z salonem, w której podziwiać można majestatyczny kamienny kominek.
Apartament wyposażony jest w łóżko z baldachimem o szerokości 1,8 metra (5,5 stopy), którego rodowód sięga czasów renesansu. Meble będące na wyposażeniu pokoju są autentyczne, pochodzą XVIII wieku. 

Ogromna łazienka z centralną wanną przeznaczoną dla dwóch osób jest skomponowana w nowoczesnym stylu. Z włoskiego prysznica roztacza się widok na rzekę i stuletnie platany.
Z prywatnego tarasu od strony południowej tego apartamentu roztacza się wspaniały widok na okolicę.

Czas spędzony w romantycznym zamku i Apartamencie Miłości to chwile, do których będziecie wracali nie raz. Warto spróbować.